Bez BIK

Pożyczka bez sprawdzania Klientów w BIK (biuro informacji kredytowej). Wpadłeś w nieprzewidziane problemy z powodu utraty pracy, przydarzyło się coś innego, wypadło lub tylko zapomniałeś i spóźniłeś się ze spłatą raty kredytu lub jakiejś innej należności? Nasi Inwestorzy Podczas podejmowania decyzji kierują się się swoimi systemami oceny Twojej zdolności kredytowej. Z tego względu osoby figurujące w BIK jak i zadłużone mają szansę na zawarcie umowy pożyczki, kredytu lub innego produktu finansowego bez zaświadczeń jeśli taką decyzję podejmie Inwestor.

Wybierz kwotę:

500
10.000
20.000
Złotych: 12.000,-

Wybór kwoty

Jak wybrać potrzebną kwotę Pożyczki

Za pomocą powyższego suwaka wybierz potrzebną Ci kwotę Pożyczki. Wychodząc na wprost oczekiwaniom Klientów umożliwiliśmy składanie wniosków do kwoty 20.000 złotych. Nie podejmuj jednak decyzji pochopnie i miej na uwadze, że większa kwota Pożyczki skutkuje większą miesięczną ratą.

Wybierz czas:

1
12
24
Miesięcy: 12

Wybór czasu

Jak dobrać odpowiedni czas spłaty Pożyczki

Za pomocą powyższego suwaka wybierz najdogodniejszy dla Ciebie czas spłaty Pożyczki. Teraz możesz wybrać czas spłaty nawet na dwa lata, czyli 24 miesięczne raty. Dzięki długiemu okresowi spłaty nawet większe kwoty stają się bardziej dostępne dla Klientów w potrzebie. Zwróć jdenak uwagę, że wydłużony czas spłaty zwiększa koszty Pożyczki.

Warunki Pożyczki:

Przy %:
9,07
Koszt:
0,00
Prowizja:
0,00
Suma do spłaty:
0,00
Miesięczna rata:
0,00
Termin spłaty:
0,00

Jeśli wybrałeś już potrzebną kwotę Pożyczki i dogodny czas spłaty, sprawdź czy miesięczna rata mieści się w możliwościach Twojego budżetu i złóż wniosek.
Pamiętaj o 4 zasadach bezpiecznego pożyczania.